Služba za imovinsko-pravne poslove - kontakti

Sanja Zubak Cerle, upravna savjetnica za imovinsko-pravne poslove
   Zagreb Sjedište
   tel: 01 6345-214, e-mail: sanja. zubak@uduzz.hr

Anamarija Bešlić, upravna referentica za imovinsko-pravne poslove
   Zagreb Sjedište
   tel: 01 6345-212, e-mail: anamarija.beslic@uduzz.hr

Romana Bubalo Filipović, upravna referentica za imovinsko-pravne poslove
   Zagreb Sjedište
   tel: 01 6345-212, e-mail: romana.bubalo.filipovic@uduzz.hr

Lidija Lukšić, viša upravna savjetnica za imovinsko-pravne poslove,
  Samobor
   tel: 01 3378-245, e-mail: lidija.luksic@uduzz.hr

Ljiljana Lehpamer Tandarić, upravna savjetnica za imovinsko-pravne poslove
   Samobor
   tel: 01 3378-217, e-mail: ljiljana.lehpamer.tandaric@uduzz.hr

Connie Popić,  upravna referentica za imovinsko-pravne poslove
 Samobor
   tel: 01 3378-248, fax: 3378-249, e-mail: popic.connie@uduzz.hr

Danijela Gilja, viša upravna savjetnica za imovinsko- pravne poslove
   Jastrebarsko
   tel: 01 6281-119, e-mail: danijela.gilja@uduzz.hr

Jadranka Cvetan, upravna referentica za imovinsko-pravne poslove
   Jastrebarsko
   tel: 01 6281-119, e-mail:jadranka.cvetan@uduzz.hr

Jelena Petras, upravna savjetnica za imovinsko-pravne poslove
   Sveti Ivan Zelina
   tel :01/2061-519, 2060-356, e-mail: jelena.petras@uduzz.hr

Luka Mrvelj, samostalni upravni referent za imovinsko-pravne poslove
   Velika Gorica
   tel: 01/6254-018, Fax:6254-025,  e-mail: luka.mrvelj@uduzz.hr

Karmen Leder, administrativni referentica za imovinsko-pravne poslove
   Velika Gorica
   tel: 01/6254-000, Fax:6254-025, e-mail: karmen.leder@uduzz.hr

Štefica Car, administrativni referentica za imovinsko-pravne poslove
   Dugo Selo
   tel: 01/2753-131, Fax:2753-080, e-mail: stefica.car@uduzz.hr